Ustronie Morskie

Agroturystyka, pokoje gościnne w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to urocze kapielisko nadmorskie, usytuowane przy trasie Kołobrzeg - Koszalin. To jedna z najpopularniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu, charakteryzujaca się piękną plażą i malowniczą okolicą. Bogate w aerozol morski powietrze sprzyja zdrowemu wypoczynkowi w naszym kurorcie.

Sposoby wypoczynku w Ustroniu Morskim są bardzo zróżnicowane. Zwolennicy wycieczek pieszych i rowerowych (możliwość wypożyczenia rowerów) mogą korzystać ze specjalnie wyznaczonych do tego celu szlaków turystycznych. A, że gmina Ustronie Morskie, to gmina słynąca z pomników przyrody, to z pewnością obcowanie z tutejszą przyrodą pozostawi niezatarte wspomnienia.

Miłośnicy koni mogą rozkoszować się urokami przejażdżek konnych, bryczką oraz zajęć z hipoterapii. W lesie kołobrzeskim na terenie gminy Ustronie Morskie stanąć możemy przy najstarszych drzewach w Polsce: dąb Bolesław, który liczy 800 lat i niewiele młodszy Warcisław. Niezapomnianych przeżyć dostarczy z pewnością również wycieczka do Parku Podworskiego w Rusowie i platan klinolisty o imieniu Antoni, a droga, która prowadzi do niego rozciąga się wzdłuż malowniczych krajobrazów pól i łąk.

Na terenie lotniska w Bagiczu organizowane są różnorodne imprezy cykliczne sportowo-rekreacyjne takie jak np. Zlot motocykli. W razie niepogody nie trzeba martwić się o brak zajęć.  
Licznik odwiedzin:

Ustronie Morskie | agroturystyka Ustronie Morskie | Galeria | Kontakt - jak do nas dojechać?
Zobacz również: Ustronie Morskie | Agroturystyka Ustronie Morskie | Pokoje gościnne Ustronie Morskie